o-BUBBLE-BALL-VANCOUVER-facebook-001

„Batuudiland”

Lustlik ja lõbus päev batuudifanaatikutele, mis on mõeldud esmalt täiskasvanutele aga sobib suurepäraselt ka väikesemate osalejatega peole ehk kogupere ürituseks. Erinevad täispuhutavad atraktsioonid kerkivad suureks värviliseks ning lõbutsema kutsuvaks linnakuks. Iga batuut pakub mängujuhi juhendamisel lõbu nii meeskondlikuks võistlusmänguks kui ka hilisemaks vabaaja veetmiseks. Meie kogemused näitavad, et batuudisõltlasi on rohkem just täiskasvanute kui laste seas. Tule Sinagi ja hüppa ennast meeskonnaga lõbusaks!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 60 kuni 450 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Batuudid ja tegevused: Lõbusad mängud ja võistluslikud tegevused täispuhutavatel atraktsioonidel igas vanuses mängijatele. Mõeldud suurtele aga sobib ka suurepäraselt väikestele.

Boot Camp Challenge – 26 meetri pikkune ja 5 meetri kõrgune kahe kõrge liumäega takistusrada, mis on korralik väljakutse igale vanuses mehele ja naisele.

Suur Extreme rada – Eesti pikim täispuhutav takistusrada. Suurus 27 x 4 ja kõrgus 5,6 meetrit. Kiirus, täpsus ja strateegi on see, mis aitab tegijatel esimesena finišijoone ületada.

Krõpsusein – Lõbus ja naljaks mäng, kus võistleja paneb selge spetsiaalse kostüümi ning hüppab seinale jäädes krõpsude abil seina külge kinni. Võidab stiilseim poos ja kõige kõrgemale hüpanud ning mängu lõpuni püsima jäänud mängija. Naeru jätkub nii vaatajatele kui ka mängijatele.

Jõutõmbe rada – Mäng kus võistlejale kinnitatakse ümber rõngas, mille küljes suur veniv kumm. Võistleja eesmärk on täispuhutaval rajal jõuda kinnitatud märgistuseni.

Viimane mees pardal – kiirust ja sportlikust nõudev lõbus mäng, mille keskel on keerlev ja eemalt juhitav ning kiirust reguleeritav pehme poom. Mänguplatsil ringis seisvad mängijad peavad poomi lähenedes sellest üle hüppama ja püsti jääma, kes kukub langeb mängust välja. Võidab mängija, kes viimasena püsti jääb.

Rodeo – iga õige Eesti mees ja naine oskab pulli seljas ratsutada. Miks mitte üle pika aja vaadata, kes on teie meeskonna kõige vägevam rodeoäss. Täispuhutava atraktsiooni keskel ilutseb suur ja uhke pull, kelle seljas peab võitja püsima kõige kauem.

Ronimissein – Täispuhutav ronimisatraktsioon kõrguse armastajatele. Kõrgus 8 meetrit ja ohutuse tagab ainult üks suur pehme maandumispadi.

Põrke jalgpall –  vana hea mäng suurepärases uues kuues. Mis võiks olla lõbusam kui palli taga ajada, üksteist põtkida ja pehmelt veereda. Lõbu ja nalja jagub nii võitja kui ka kaotaja meeskonnale.

Skyjump – Ekstreemsete õhulendurite nauding. Kummitrakside ja batuudi abil saab nautida kõrgeid õhuhüppeid ja vigursaltosid. Atraktsioon, mis ei jäte kedagi külmaks.

Mängujuht: Üritust juhib kogenud mängujuht, kes erinevate atraktsioonide ning täispuhutavate abivahendite abil viib läbi lustlike võistlusmänge.

Lühikoolitus turvalisusest: Enne atraktsioonide avamist viime läbi lühikese loengu ohutusest, kuidas vältida levinumaid õnnetusi ja säästa nii enda kui ka oma kolleegide tervist..

Turvameeskond: Iga atraktsiooni juures on spetsialist, kes tagab atraktsiooni ohutuse. Turvameeskond tagab, et atraktsioonid on nõuetekohaselt kinnitatud, et ühel atraktsioonil ei ületaks korraga mängijate arv lubatud piiri ja atraktsioon vastaks kõigile ohutus- ja turvanõuetele terve ürituse vältel. Turvameeskond vastutab, et kõik üritusel viibijad on kuulanud lühiloengut turvalisusest, kuid ei vastuta osalejate käitumise eest batuutidel ja atraktsioonidel, kui osalejad ei pea ise kinni turvanõuetest.

Auhinnad ja üllatused: Aktiivsemaid mängijaid ootavad ees vahvad auhinnad, kõigi mängijate jaoks leidub põnevaid üllatusi

Ürituse lisateenused: Peoruum, majutus, saun, toitlustus, õhtujuht, esinejad, lisamängud, viktoriin, lasteprogramm, muusika, diskor, fotograaf, videograaf, transport ja palju muud.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega ühendust!