“Elas Kord”

Peeglike, peeglike seina peal. Milline on kõige naljakam monoetendus maailmas. Peeglike vastab, „Elas kord“, „Elas kord“, selle etenduse vastu ei saa keegi! See on suurepärane etendus, kus traagilised lood kõlavad, kui helesinised muinasjutud. Kus igapäeva kangelastest saavad printsid ning printsessid. Kus unistused võlutakse välja kõrvitsast ning veidrad nähtused tõlgendatakse kauniks maagiaks.

Nüüd on aeg, kus võtame eest roosad prillid ja vaatame, kuidas muinasjutt tegelikult alguse sai? Kas kõik oli ikka nii nagu meile on räägitud või jäi meil midagi olulist lapsepõlves kahe silma vahele? Mida tegelikult meile öelda taheti ning kuidas need lood kõlaksid tänapäeval. Seda kõike räägime just sellel etendusel. Ettevaatust, etendus „Elas kord“ ohtlikult naljakas. Osalemine ainult omal vastutusel!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 250 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi, millest etendus 2 korda 40 minutit

Ürituse sisu:

Etendus: Tõeline maiuspala etenduste, hea huumori  ning rohke naerufännidele. Toome teieni enneolematu ja ainulaade mono-koomik-etenduse teemal „Muinasjutte maalt ja merelt“. Me kõik teame oma armsast lapsepõlevast lugusid Punamütsikesest, Lumivalgekesest, Tuhkatriinust, Okasroosikesest, Peeter Paanist, Kolmest põrsakesest, Seitsmest kitsetalles ja nii edasi. Kas polnud lapsena armsad ja kaasahaaravad lood aga kuidas need imelised muinasjutud kõlaksid nüüd. Aastaid hiljem ja täiskasvanuna.
Muinasjutu detektiiv võtab luubi alla kõik raamatusse kirja pandud muinasjutud. Otsib tõde siit ja seal ning kahtleb igas kirjutises. Kui vana oli ikkagi Lumivalgeke, kui hakkas seitsme poissmehest pöialpoisiga koos elama? Kas Punamütsikese vanaema loovutas vabatahtlikult oma riided kurjaks hundiks nimetatud karakterile? Miks on kolmest põrsakesest ainult üks agar ja töökas sugulane jne. Need on küsimused ja faktid, mis kisutakse päevavalgele. Kas meile on jäetud midagi rääkimata. Kas kõik oli ikka nii nagu raamat räägib? Kuidas võisid muinasjutud mõjutada meie praegust elu ning kuidas kõlaksid armastatud muinasjutud tänapäeva noortele?
Need ja paljud teised küsimused saavad humoorika ja uue kuue just sellel etendusel! Kuna etendus on ohtlikult naljakas, siis osalemine toimub ainult omal vastutusel.
Etendust on saadaval nii eesti, kui ka venekeeles. Esinejaid üks kuni kaks, sõltuvalt kuulajaskonna suurusest või keelte vajadusest! Etenduse on saadaval ainult ettevõttes Yritus OÜ.

Õhtujuht: Kogu üritust viib läbi ja juhendab Yritus OÜ õhtujuht, kes hoolitseb selle eest, et kõigi tuju oleks hea ja ülev meeleolu kestaks ürituse lõpuni.

Toitlustus: Pakume Teie meeskonnale kosutavat ning imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki, mis koosneb eelroast ehk karamelliseeritud kitsejuustusalat seedermänniseemnetega, pearoaks pakume madalal temperatuuril küpsetatud seakülg hautatud punase kapsa ja ahjuköögiviljadega. Magustoiduks Talveunelm pohlakreemi, toorjuustukreemi, värskete jõhvikate, soola karamelli ja beseega. Loomulikult ei puudu peolaualt kuumjook ehk kohvi- ja teevalik. Täpsem menüü kokkuleppel, olenevalt kliendi restorani soovist.

Alkohol: Serveerime Teie meeskonnale paremaks toidu nautimiseks kaks pokaali punast või valget veini inimese kohta. Valikus on Terre di Passione Pinot Grigio ja Sangiovese Puglia. Täpsem joogimenüü kokkuleppel, olenevalt kliendi restorani või peopaiga soovist.

Fotograaf(KINGITUS): Kõige lõbusamatest ja humoorikamatest hetkedest jäädvustab Yritus OÜ fotograaf kaunid ning kvaliteetsed fotod, mis hiljemalt kolm nädalat peale üritust jõuavad Teieni.