oscars-saints-cropped

„FilmiGala”

Saabub valge tumedate klaaside limusiin. Maja ees ootab punane pehme vaip. Kõigi pilgud on pööratud uksele. Uks avaneb ja välja astub, ei keegi muu kui Teie ettevõtte kuulus filmistaar. Neiud kilkavad, fotoaparaadid sähvivad ning hullunud fännid paluvad autogramme. Käes on tõeline filmijumalate õhtu.

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 120 kuni 600 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Filmi salvestamine: Loome vastavalt Teie ettevõtte eripärale viis erinevat filmi süžeed žanris komöödia, draama, õudusfilm, ulme ja action. Viime iga filmi näitlejaskonnaga läbi töötoa(d), kus aktiivse ajurünnaku saatel loome „oma“ filmi täpsema süžee ja teostuse. Saadud ideedest koostame kõikide filmide käsikirjad ning rolli täpse jaotused.
Peale süžee ja rollide jaotuse valime välja filmi toimumise koha ja aja.
Filmide lavastamine – Kõik osalejad saabuvad filmisalvestuse päeval ühise transpordiga sihtkohta, kus meid on ootamas ees režissöör, operaator, grimeerijad ja kostümeerijad.
Meeleolu hoiavad kolleegid, suupisted, fotograafid ning 2 vabaaja tegevust.
Filmi monteerimine – Saadud heli- ja videosalvestid monteeritakse kokku üheks kvaliteetseks 30 minutiliseks filmiks, mis tuleb esilinastusele Teie ettevõtte sünnipäeval.
Oscari loomine – Loome Teie ettevõtte oma filmiauhinna ehk „Oscari“

Filmi hindamine: Koostame Eesti tuntud tele-, muusika-, ning filmistaaridest viie liikmelise žürii, kes hindab ja valib välja parimad pea-, kõrval-, mees- ja naisosatäitjad.

Filmi esilinastus: Kõik külalised ehk meeskond, kolleegid, partnerid ja kliendid, kogunevad pidulikule koosviibimisele, kus esitletakse Teie ettevõtte meeskonna ühist tööd ehk filme.
Filmide esilinastus toimub kahes osas kolm pluss kolm tundi. Igat filmi juhatab sisse ja „Oscarid“ annab üle parimatele osatäitjatele üks tuntud eesti inimene ehk žürii liige.

Õhtujuht: Õhtut juhib oma ala tippklassi õhtujuht.

Toitlustus: Teie külalisi tervitab pokaal vahuveini ja maitse elamusi loob kahekümne erineva suupistega ning toitva ampsuga luksuslik buffee-laud. Meeleolu hoiab valge ja punane vein. Õhtut jääb lõpetama magus üllatus!

Showbaarmanid: Pause ja vabaaega sisustavad showbaarmanid oma etteastetega ning trikkidega valmistades Teie ettevõtte kokteili või teisi menüüs saada olevaid huvitavaid alkohoolseid ja alkoholivabu jooke.

Videosalvestus/fotograaf: Teie tähtsat sündmust jäädvustab kaks professionaalset fotograafi ja üks videograaf. Punasevaiba juures ootab Teie filmistaare üks ajakirjanik, kümme hobifotograafi ning kolmkümmend hullunud fänni.
Lisaks punasevaiba fotosessioonile on võimalik parimate kolleegide, kaaslaste ja klientidega teha ühispilte Teie ettevõtte Filmi Star-ide reklaamseina taustal.
Foto-ja videomaterjal edastatakse hiljemalt kolm nädalat peale üritust infokandjal.

Kujundus ja sisustus: Luksuslik saalikujundus, mis vastab iga Hollywood Star´i ootustele.

Õhtut jääb lõpetama: Ikevald Rannapi juhtimisel IKE RANNA BÄND. Repertuaaris on nii eestikeelsed (The Sun, Singer Vinger, Genialistid, Ursula) kui ka inglis keelsed lood (Red Hot Chili Peppers, Maroon 5, Foo Fighters, J. Hendrix) ja paljud teised.

Transport: Turvaliselt viib koju mugav ja kiire rendiauto koos juhiga. Autode olemasolu alates 22:00 kuni 03.30. Vajadusel saame autode aktiivset saadavuse aega pikendada.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!