150408090655-santaland1-super-169

„Pidulik jõulunostalgia”

Jõulud on väga pidulik ja pühalik aeg. Me kõik mäletame, kuidas lapsena sai pikisilmi aknal jõuluvana oodatud, kuidas õhtuks kaeti pidulik laud ja pandi selga oma parimad peoriided. Ka ettevõtte jõulupidu võib olla sama pidulik ja ootusärevaks tegev, piparkoogilõhnaline ja muinasjutuliselt pühalik üheaegselt. Üritus „Pidulik jõulunostalgia“ pakubki selleks suurepärase võimaluse pidada oma ettevõtte jõulupidu suurepärases Vana-Tõlla Peomajas, süüa maitsvat traditsioonilist pidusööki ning ootusärevalt jõuluvana saani saabumist. Kustumatud mälestused ja positiivsed emotsioonid on garanteeritud!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 250 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 6 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Teema: Saabudes Vana-Tõlla peomajja võtab Teid vastu tõeline päkapikk oma eheduses. Pidu saadab elav muusika, mille saatel naudite hõrku õhtusööki. Jõulupeo käigus ootavad Teid mitmed üllatused ja saate osa pisikestest kingitustest, mille päkapikk on Teile valmis pannud. Samuti korraldab päkapikk ka mõningaid põnevaid mänge ja võistluseid. Sobival hetkel saabub jõuluvana oma kingikotiga ja võib-olla et kellegi jaoks isegi koos vitsaga.

Toitlustus: Parimad ja traditsioonilisemad jõuluroad on pidulikult kaetud laual. Jõulutundest
saavad kõik osa.

Ruumide rent: Terve Vana-Tõlla peomaja, mis on just Teie ettevõtte jõulupeo tarvis jõulukaunistustega ehitud ülima hoolega väga pidulikuks. Loomulikult on kohale toodud ka kaunistatud kuusepuu, sest mis oleks jõulud ilma uhke jõulupuuta!

Muusika: Meeleolu loob elav muusika vastavalt Teie soovile, kas koori või valitud
artisti/bändi esituses. Kõlavad kõigile tuttavad jõululaulud.

Õhtujuht: Õhtut juhib ja meeleolu hoiab üleval päkapikk. Päris ehtne päkapikk ei jäta külmaks ka kõige suuremaid ja loob tõelise jõulumaagia.

Mängud ja võistlused: Väikesed meelelahutuslikud mängud ja võistlusmomendid. Päkapiku sussi otsimine – Suure peosabina käigus kaotab vahva päkapikk oma sussi ära ja palub kõik kohalviibijad endale appi sussi otsima. Lõbusa ja pisut võistluslikku otsimise järel on päkapikul leidjale ka väike kingitus.

Kaunim lumehelbeke: Kuna Eestimaa ilm on ettearvamatu, siis valmistavad kõik peokülalised lumehelbekese, et kindlustada valged jõulud ja aastavahetus. Peale lumehelbekese valmimist valime välja ka kõige kaunima ning taaskord ootab võitjat päkapikult väike üllatus.

Jõuluvana: Igal tõelisel jõulupeol on kindlasti ka jõuluvana. Peale ootusärevalt akna poole piilumist saabub ka Vana-Tõlla Peomajja Jõuluvana oma uhke saaniga. Kõigile tublidele ettevõtte töötajatele jagab jõulumees Teie asutuse poolt välja pandud jõulupakke. Võib ju olla, et ka kellelegi vitsa, kes pole olnud piisavalt hoolas.

Jõulupisiasjad: Ka kõige väiksemad detailid on olulised, nii tasub ka siin ära tuua, et lisaks traditsioonilisele jõululauale ei puudu ka antud ürituselt glögi, suus sulav piparkoogimaitseline tort, väikesed jõuluüllatused kõigile ja meeleolukad jõululaulud.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!