history

„Kolhoosidisko”

Kõik Seltsimehed unetud, nüüd peo rätikud pähe, traksid sirgu ja potikud läikima! Kätte on jõudnud iga-aastane suvine kolhoosipidu. Peatselt saabub lüpsinaiste ja traktoristide bussiring, mis kogub kokku kõik ausad ning töökad seltsimehed. Kolhoosiesimees võtab austusavalduste saatel vastu kõiki raske töö tegijaid. Kuid täna me ei tööta, täna me puhkame ja naudime pidu. Laud on lookas, kõht on täis, kurk ei kuiva ja jalg ei väsi. Meeleolu on suurepärane ja keegi ei lahku enne koidikut. Au tööle!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 250 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 6 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Ruum ja sisustus: õige meeleoluloomiseks viime ürituse läbi vanas laudas, küünis või mõnes muus nõukogudeaegses kolhoosikompleksis. Sisustuselementideks kasutame heinapalle, laudas kasutusel olevaid töövahendeid ning põlluharimisega seotud inventari. Peotuju loomiseks valmistame nostalgilisi plakateid ja loosungeid nagu näiteks „Au tööle“ ja „Õppida, õppida, õppida“.

Õhtu- ja mängujuht: Korda loob, käske jagab ja meeleolu hoiab kolhoosiesimees.

Parimate Seltsimeeste valimine: Ürituse käigus ootavad ees mitmed põnevad mängud ja võistlused üksikaladel. Näiteks viime läbi lüpsivõistluse, traktoriparandamise, kartulivõtu, lehma sulgu ajamise, heina niitmise, heinapalli viskamise ja teisi tublisid kolhoositöid iseloomustavaid võistluseid. Viis vabatahtliku võistlusala naistele ja meestele, kokku 10 võistlusala.. Parimatele Diplomid ja lilled.

Vanatehnika näitus: Uudistamist ning nostalgiat loob vana põllu ja sõidutehnika nagu näiteks kirovets, belarus, sapakas, žiguli, moskvich, dnepr, jaava jne.

Viktoriin: NSVL teadmisi kontrolliv lustlik viktoriin, kus ei puudu valikuvõimalus ja punkti lunastamiseks vigurmäng.

Filmiõhtu: Suures heinapallidest istumiskohtadega kinosaalis on kohale toodud suur ekraan ning kinolinal jooksevad legendaarsemad Nõukogude Eesti filmid.

Muusika: Parimat muusikalist elamust aitab luua 80-date live bänd.  Vajadusel saame bändi asendada diskoriga, kes mängib vanu häid artiste nagu näiteks Jaak Joala, Kuldse Trio, Anne Veski, Karavani, Mahavoki, Rock Hoteli, Ultima Thule, Singer Vingeri, Kukerpillide, Apelsini jne

Kingitus: Üritust jäädvustab professionaalne hobifotograaf fotostuudiost. Lihvitud ning korrigeeritud pildid jõuavad Teieni üks nädal pärast üritust failina või mälupulgana.

Lisateenused: Peoruum, majutus, toitlustus, alkohol, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!