photo

„Las Vegas”

Tõeline glamuurne ja luksuslik elamus siin samas Tallinna kesklinnas. Punane vaip viib Teid kullasära ja rahakõlina saatel enneolematusse showmaailma. Minevikust tervitab Teid soojalt Michale Jackson, Marylin Monroe ja Elvis Presley. Meelelahutust leiab nii aktiivne jalakeerutaja, nõudlik muusikagurmaan kui ka peent huumorit armastav kuulaja. Žetoonide mäed, ruletti kõrin, kaardipakkide vihin – see on õhtu, kus aeg ei peatu hetkekski, keegi ei kaota midagi kuid positiivse elamuse võidavad kõik! Enneolematu pidu ja melu, mis kestab hommikuni.

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 350 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Ruumide rent: Radisson Blu Hotel Olümpia privaatne Olympic Casino ootab Teid täies hiilguses mänguautomaatide ning erinevate mängulaudade valikuga. Parimat meelelahutust toetab tipptasemel heli-, valgus- ja lavatehnika. Avatud on baar ja puhkepausid muudab mugavamaks uus ja stiilne lounge.

Showprogramm: Las Vegasele omast külluslikku ajasisustust pakub show, kust ei puudu traditsiooniline kabaree, fantastiline stand-up koomik, salapärane mustkunsti etteaste, särtsakad tantsutrupid ja igale maitsele muusikat.

Oksjon: Viime läbi heategevusliku ja lõbusa oksjoni, kus müüki lähevad näiteks ettevõtte meened või meeskonna liikmete esemed, mille tulu annetatakse varasemalt välja valitud organisatsioonile, näiteks kodutute loomade varjupaigale, väikelastekodudele vms.

Staarkülalised: Teid tervitab ja meelt lahutab kolm väga erilist külalist minevikust. Kutsu külla näiteks Elvis Presley, Merilyn Monroe, Michael Jackson või Lennart Meri, Ivan Orav jpt.

Õhtujuht: Professionaalne ja kogenud õhtujuht hoolitseb Teie meeskonna meeleolu eest terve ürituse vältel. Täpne õhtujuht kliendiga kokkuleppel.

Hasartmängud: Mängukõdi loob ja hoiab üleval lai valik mänguautomaate ning professionaalsete diileritega mehitatud mängulauad. Kõik osalejad saavad mängimiseks võrdse koguse tasuta žetoone ja vajadusel lühikoolituse ühe või teise mängu edukaks mängimiseks. Ürituse kestuse ajal ei ole võimalik vahetada žetoone rahaks ega vastupidi.

Fotosessioon: Saabudes sihtpunkti ootab Teid portjee, kes suunab Teid mööda punast vaipa glamuurse ettevõtte logode ja kirjadega kaunistatud fotostendi ette, mille taustal fotograaf pildistab Teist ja teie kolleegidest ürituse „Las Vegas“ elamust meenutama jääva foto. Lihvitud ja töödeldud fotod jõuavad Teie meeskonnani hiljemalt kaks nädalat peale üritust infokandjal, kokkuleppel ja soovikorral on võimalik saada ka paberfotod.

Toitlustus: Teie jaoks on kaetud buffet-stiilis rikkalikult kaetud ja ka kõige nõulikumale maitsele vastav õhtusöögilaud. Klaasikese ning taldriku toetamiseks on saali paigutatud mitmeid vaba kasutuse pukk- ja tavalauad.

Alkohol: Ürituslahendus „Las Vegas“ sisaldab 3000,00 EUR-i väärtuses baarikrediiti, mida aitavad serveerida ja teieni tuua oma ala tipp showbaarmanid ja -teenindajad.

Kingitus: Kohal viibib kunstnik Marko Pikkat, kes jäädvustab Teie meeleoluka ürituse lõbusaks karikatuurmaaliks.

Lisateenused: Peoruum, majutus, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!