large_channel-your-inner-hippie

“Lillelaps”

Meid ei piira miski, meid ei ahelda keegi, me oleme vabad, loodusega üks. Kõik, mida me vajame on päike, õhk, tuul, vesi ja kaunis loodus. Meie vabasid hingi ümbritseb siiras armastus, elu harmooniale ja kosutav hingerahu. Me ülistame siirust ning hindame loomulikku lihtsust! Meie moto on „Make love, not war“! Meie olemegi maailma tulevik. Meie oleme hipid!
Suurepärane hipiteemaline pakett, kus pakume looduse, meid ümbritsevate inimeste ja sisemise maailma suurt harmooniat ning jõudu. Võtame aja maha, naudime kaaslaste seltskonda, tunnetame enda sisemist mina ning läheme loomuliku eluvooluga kaasa. See on päev, mis kestab igavesti!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 1000 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Jooga: Lillelapsed on alati lõõgastunud ja tunnetavad oma keha, vaimu ja neid ümbritsevat keskkonda. Viime läbi hariva ning praktilise joogatunni, kus õpime hingama, keskenduma, hinge ning vaimuga üheks saama. Orienteeruv kestus üks tund, vajadusel saame kestust pikendada kuni kahe tunnini.

Hennamaalingu õpituba: Kaunid kujundid, lilled, erinevad mustrid. Mis on eksootiliselt kaunid, lummavad ja väge andvad. Tule pane proovile oma loovus ja kunstihing. Viime läbi hennamaalingute õpitoa, kus räägime henna taimest, tema mõjust ja ajaloost. Õpime hennapasta valmistamist ja tutvustame erinevaid pealekandmistehnikaid. Kindlasti saavad kõik osalejad ise praktiseerida hennamaalingu enda või julge kolleegi peal. Koolituse kestus 1,5h.
Lisaks koolitusele viibib juhendaja nii enne kui peale õpituba sihtkohas ning täiustab suvepäeva osalejate kaunist välimust võrratute hennamaalingutega. Maalingute kestus 2,5h.

Koolitus „Mõttejõud“: Viime läbi vabas vormis mõttejõu koolituse, kus räägime, milline jõud on just Sul olla oma elu looja ja kujundaja. Lühikoolitusel õpetame kasutama ja praktiseerima mõttejõu võimu, et muuta ja kujundada oma elu täpselt selliseks nagu Sa oma südames ihkad. Pead ainult teadma, et kõik, mis täna on Sinu elus, on see siis hea või halb, oled Sa sinna ise kutsunud. Elu, mida Sa täna elad on Sinu mineviku mõtete vili ja Sul on võimu seda muuta! Muuda täna ja kohe oma elu fantastiliseks. Sinu mõtetel on suur jõud!

Muusika: Õiget meeleolu loob ja muusikalist elamust pakub artist …., kes võimalusel esineb looduskaunis vabaõhu laval või miks mitte õhtulõkke ääres lõõgastava koosolemise taustaks.
Soovikorral saame läbi viia loomingulise improvisatsiooni „lillelapse“ laulutöötoa. Kus siin ja kohe luuakse koos suvepäevalistega enneolematu ning ainulaadne lauluke, mis jäädvustatakse paberil ning salvestatakse helisalvestisena. Laululoomine soovikorral ning kokkuleppel.

Kujundus: Õiget õhkkonda aitab luua värvilised paberlilled, narmastutid, erinevad lipuvanikud ja palju muud, mille värvikirev ja loodusesse sulanduv disain aitab luua just seda õiget hipiõhkkonda.

Lõõgastusala: Teie meeskonda ootab kaks lõõgastusala, kus piknikutekil pehmed padjad, lamamismadratsid, tõrvikud ja vesipiip laia maitsevalikuga, mis kohe kutsub pikutama, lõõgastuma ning päikest nautima.