Maskiball

„Maagiline maskiball”

Tuledesäras lossi/mõisa ette saabub uhke auto. Ukse avab portjee, kes sõbralikult lausub „Tere tulemast“. Autost väljub imekaunis kleidis saladuslik naine ja peenes ülikonnas mees, kelle nägu varjutab saladuslik mask.
Punane vaip juhatab saladuslikud külalised tantsusaali, kust on kuulda muinasjutulist muusikat, pokaalide helisevat kõlinat ning lõbusat jutusuminat väikeste vallatute naerukajadega. Voolab magus vahuvein ja maitseelamusi pakuvad suus sulavad suupisted. Luksuslik ning lummav talveõhtu võib alata!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 300 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Ruumirent: Teie meeskonda ootab luksulik mõisa/lossi kompleks kogu oma väljapeetud elegantsuse ning suursugususega. Punane vaip, küünalde sära, kaunid maalid, imeline ajastutruu sisustus ning hingetuks võttev vaade. Kõik see ootab just Teid!

Toitlutus: Mõisa saalis ootab Teid restoran Cher Ami, kes on Teile valmistanud kustumatu kolmekäigulise maitseelamuse, mis ei jäta külmaks ka kõige kogenumat toidugurmaani. Lisaks kolmekäigulisele õhtusöögile restoranis, serveerime tantsusaalis kogu õhtu vältel suus sulavaid suupisteid, et naudingud kestaks ja kestaks.

Alkohol: Teie meeskonna maitseelamusi aitab ergutada kvaliteet valge- ja punane vein ning tantsupõrandal hoogu lisab vahuvein.

Narr: Õukonda on alati lõbustanud ja naerutanud humoorikas seltskonna õhtujuht ehk Narr. Ka meie peolt ei puudu üks vahva Narr, kes räägib lõbusaid lugusid, teeb koomilisi trikke ning loob maskiballiks õige keskaegse õhkkonna.

Tantsukursus: Teie õhtut tuleb sisustama tantsutrupp …., kes lisaks tantsushow programmile õpetab Teie meeskonnale selgeks ka kolm legendaarset keskaegset tantsu.

Muusika: Õiget meeleolu ja õhkkonda aitab luua keskaegne tantsumuusika, millele on antud tänapäeva hoogne rütm. Nii jääb kõigile osalejatele valikuvõimalus, kas kasutada tantsukursusel õpitut samme või olla ise loominguline ning lasta tantsurütmil ennast kaasa haarata.

Fotograaf: Seda luksust, ilu ja sära saabub salvestama fotostuudio „Memfidon“ fotograaf, kes üks nädal peale üritust edastab Teile teie ürituse jäädvustused failina või salvestisena.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!