„Must Pärl”

Vaikselt hiilib taevasse tume uduloor, hetkeks saabub judinaid tekitav vaikus, tuulelipp muudab järsult suunda ja puhuma hakkab kõhe tuul. Sadamasse on saabunud veidi kummaline mustade purjedega sünge tume laev, mille nimeks „Must pärl“. Salapärane laev peidab salapäraseid aardeid ning kustumatut elamust! Teil on enneolematu võimalus nautida ühte ainulaadset piraaditeemalist õhtut otse Tallinna sadamas. Teie meeskonda ootab meeldejääv peoruum ehk tõeline piraadilaev, kaasahaarav teenindus, liharikas suus sulav brasiilia köök, magus rumm ning põnevaid tegevusi piraadi lõbusast elust. See on tõeline maiuspala just piraadifännidele, kuid sobib suurepäraselt ka elamusnautlejatele!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 30 kuni 80 inimest

Ürituse toimumise koht: Tallinn

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Laevarent: Teie meeskonda ootab tõeline piraadilaev. Sünkjas must ning kuldsete detailidega. Just selline, mida kohtab tuntud piraadifilmides nagu näiteks „Kariibimerepiraadid“. Laeva dekoreerivad erinevad piraatide kujud, rummivaadid, kalavõrgud ja kokku kogutud rikkalikud kuldsed aarded. Laev on kolme tasandiline, millest kaks korrust kuuluvad restoranile ning kolmas ehk välitekk tantsu -või showprogrammile. Kogu laev mahutab 40 pluss 60 külastajat. Kokku 100 inimest. Tõeline piraadikogemus ootab Teid!

Toitlustus: Tõeline piraat on alati olnud maitsva ning kvaliteetse liha sõber! Pakume Teie meeskonnale külluslikku brasiilia restorani, kus valikus on 4 kuni 8 suurepärast liha. Brasiilia kööki iseloomustavad kõige paremini järgmised sõnad churrascaria, filet mignoni, picanha, chorizo ja palju muud. Kus veidi hirmutavad aga muidu sõbralikud piraaditeenindajad liiguvad lauast lauda ning pakuvad suure varda otsas just ahjust tulnud suus sulavaid hõrke lihasid. Külaline valib endale meelepärase(d) liha(d), peale mida sõbralik piraat lõikab oma mõõgaga otse Teie ees valitud liha teie taldrikule. Täpselt nii palju kui hing ihkab ja kõht armastab. Kõik muu mis vajalik täiuslikuks õhtusöögiks, ootab Teid juba laual.

Alkohol: Tõeline piraat on alati olnud rummisõber. Kuulsat kapten Jack Sparrow küsimust, et miks rumm on otsas, meie laeval ei kuule! Rumm voolab ojadena ja kui hing ihkab, siis toome laevatrummist välja täpselt selle joogi ja täpselt nii palju, kui Teie meeskond soovib. Tuult purjesse!

Õhtujuht: Teie meeskonna õiget piraadimeeleolu hoiab ning õhtut juhib Reimar OÜ õhtujuht Kristjan Kiis aga Teie jaoks lihtsalt kapten Jack Sparrow.

Aardejaht: Kuld on see, mis paneb silma särama ja tõelise piraadi pingutama. Viime läbi ühe lõbusa ja meeleoluka aardejahi, mis vajab osavust, nutikust, pealehakkamist ja veidi ka kavalust. Kuid auhind on seda väärt! Võitja auhinnaks on tõeline aare ehk kuldmünt väärtuses 500,00 EUR.

Laeva kaaperdamine: Iga piraat teab, et tema kõige kallim vara on tema kuld. Olgu see siis öösel või päeval, tõeline piraat ei pelga oma varanduse päästmiseks kasutada mõõka, valada verd või müüa isegi oma vanaema maha! Just vara päästmiseks peab ennast valmis panema, sest Läänemere kõige kardetumad piraadid on saabunud laevale „Must pärl“. Kohale saabub 5 kuni 6 liikmeline improvisatsiooni näitlejatest piraadisalk, kes nõuavad laeva, kulda ja elusid. Kuidas olukord laheneb ning kes pääseb eluga, selgub juba kohepeal! Seda showd peab lihtsalt nägema!

Muusika: Kõik piraadid teavad, et õige peo meeleolu loob üks õige muusika. Selleks, et puujalg tatsuks ja konkskäsi takti lööks, on Teie meeskonnale kohale kutsutud karused ühesilmsed meremuusikud ehk ansambel „Väliharf“. Vajadusel saame pakutud lahenduse välja vahetada näiteks DJ vastu! Teie soov on meile seaduseks!

Ilutulestik: Salapärase „Musta pärli“ needuse lõpetab pidulik ning suursugune ilutulestik. Kõik koledad ja hirmuäratavad piraadid viskavad mõõgad käest ja silmaklapid peast. Peale kaunist tuleilu saabub mõnus ning sõbralik peojätk!

Fotograaf: Üritust jäädvustab professionaalne Reimar OÜ hobifotograaf, kes lihvitud ning korrigeeritud pildid edastab Teile kolm nädalat pärast üritust failina või mälupulgana.

Lisateenused: Majutus, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse oma grupi lahenduse saamiseks võtke palun meiega julgelt ühendust!