„Pööraselt naljakas”

Pööraselt naljakas pakett, mis muudab Teie talvise või jõuluteemalise koosviibimise meeletult naljakaks ning humoorikaks. Me kõik teame ütlust, et naer pikendab eluiga ja mis me muud oskame teile soovida kui pikka, pikka iga!
Teie meeskonda ootab pidulik kolmekäiguline õhtusöök koos veinivalikuga, mida täiendab ainult Teile esitatud etendusega Eesti Improteatrilt „Jõulumöll“. Pööraselt naljakas improvisastiooni sketšide jada, kus kontakt publikuga on nii vahetu ja kaasahaarav, et raske on aduda, kas publik on vaataja või kaasnäitleja rollis. Publiku eesmärk on panna proovile näitlejate loovus, kiire reageerimis- ja improvisatsioonioskus, andes ette ootamatuid sõnu, fraase, situatsioone, mis ei ole etendatud sketšiga kuidagi seotud ja mida näitlejad ei oska uneski ette näha. Sellised ootamatused pakuvad elamuskõndi kõige professionaalsemale näitlejale ning valusaid kõhulihaseid ka kõige peenema huumorigurmaanile!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 120 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Restoran: Teie meeskonda ootab luksusliku vanalinna miljööga restoran oma hubase küünalasära ning kuningliku purpurpunase sisustusega.

Toitlustus: Pakume Teie meeskonnale kosutavat ning imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki, mis koosneb eelroast ehk karamelliseeritud kitsejuustusalat seedermänniseemnetega, pearoaks pakume madalal temperatuuril küpsetatud seakülg hautatud punase kapsa ja ahjuköögiviljadega. Magustoiduks Talveunelm pohlakreemi, toorjuustukreemi, värskete jõhvikate, soola karamelli ja beseega. Loomulikult ei puudu peolaualt kuumjook ehk kohvi- ja teevalik.

Alkohol: Serveerime Teie meeskonnale paremaks toidu nautimiseks kaks pokaali punast või valget veini inimese kohta. Valikus on Terre di Passione Pinot Grigio ja Sangiovese Puglia. Vajadusel saame kogust suurendada, vähendada või valikut muuta. Teie soov on meile tähtis!

Õhtujuht: Kogu üritust viib läbi ja juhendab Reimar OÜ õhtujuht, kes hoolitseb selle eest, et kõigi tuju oleks hea ja ülev meeleolu kestaks ürituse lõpuni. Soovikorral saame õhtujuhi vahetada välja mõne tuntud ning tunnustatud õhtujuhi näiteks Arlet Palmiste vastu.

Etendus: Teie külaliste meelt tuleb lahutama humoorikas ja kaasahaarav improvisatsiooni etteaste Eesti Improteatrilt teemal „Elektrumi jõulurööv“. Improteater on etendus, kus publik ehk kuulaja on osa etendusest ja annab näitlejatele ette erinevaid sõnu, fraase, situatsioone ja ülesandeid, mis muudavad etteantud süžee nii vaatajatele, kui ka näitlejale ootamatuks ning üllatavalt humoorikaks. Kogu etenduse täpne tekst, karakterid ja situatsioonid sünnivad kohapeal, esinemishetkel ja publiku ees. Valusad kõhulihased ning õnne naerupisarad on garanteeritud. Etteaste orienteeruv ajakulu 2×20 minutit.
Eesti Improteatri ridadesse kuuluvad Rednar Annus, Sulev Võrno, Kristel Aaslaid, Mart Gabrel, Kaia Oidekivi, Kaarel Orumäe. Ühel etendusel osaleb umbes kolm artisti.

Fotograaf(KINGITUS): Kõige lõbusamatest hetkedest ja värvilisematest meeskonna liikmetest jäädvustab hobifotograaf Marita Pitk lõbusad ning kvaliteetsed fotod, mis hiljemalt üks nädal peale üritust jõuavad Teieni.

Lisateenused: Majutus, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks võtke palun meiega julgelt ühendust!