Old+Garrison+Shoeburyness+World+Food+Night

„Reis ümber maailma”

„Reis ümber maailma” on lõbus ja hoogne orienteerumismäng Teie meeskonnale. See on seikluslik orienteerumine, mida võib läbi viia nii vabas õhus kui ka siseruumides. See on mäng, mis viib Teid tagasi lapsepõlve mälestuste radadele. Tegu on lauamänguga, mis on võtnud hiiglaslikud mõõtmed ja toimib kui tuleviku ajamasin viies Teid paari minutiga ühest riigist teise kohtuma väga huvitavate kultuuridega ning inimestega, õppides läbi mängu tundma erinevaid rahvuseid ning nende traditsioone ja kombeid. Mis võiks olla huvitavam, kui lõbus ja õpetlik meeskonna orienteerumismäng?!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 20 kuni 80 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Koolituse kirjeldus: Viime läbi koolituse teemal suhtlemine erinevate kultuuridega. Räägime sellest, millised on erinevad kultuurid maailmas, millised on nende ajalood ning traditsioonid, mida jälgida, järgida või vältida suhtlemisel erinevate riikidega ning kultuuridega.

Mängu kirjeldus: Mäng toimub, kas vabas õhus või vajadusel siseruumi(de)s. Mäng koosneb nummerdatud 96-st kontrollpunktist ehk mänguplatsist, mis omakorda on jaotatud neljaks mandriks. Iga mander on omakorda jaotatud kaheks erinevaks riigiks, kokku on riike kaheksa. Kontrollpunktides ootavad mängijaid ees erinevate riikide ja nende kultuuridega seotud ülesanded, mille lahendamine lavastatakse lõbusaks elamuseks näitlejate abiga.
Meeskonnad moodustatakse loosi tahtel nelja- kuni kuueliikmelised. Iga meeskond saab oma täringu ja kindla tiimivärviga mängunupu ehk mütsi. Nii on kõik tiimid eristatavad ning meeskonna liikmetele nähtavad.
Mänguplatsid ehk kontrollpunktid on nummerdatud ja numbrilises järjekorras. Peale täringu viset liigutakse vastavalt veeretatud punktide arvule nii mitu sammu edasi järgmisele kontrollpunktile.
Reeglite kohaselt saadakse lahendatud ülesannete eest punkte ning kiiruse eest preemiapunkte. Mängu võidab kiiremini mänginud ja paremini ülesandeid lahendanud meeskond. Võidumeeskonda ootab finišis üllatus!

Mängujuht: Mängujuhi eesmärk on positiivses ning humoorikas õhkkonnas korraldada ja läbi viia lustlik orienteerumis- ning võistlusmäng. Üks mängujuht haldab ühte mängutiimi ehk 6-8 inimest.

Kingitus: Kõige lõbusamatest hetkedest jäädvustab professionaale ürituste fotograaf lõbusad ning kvaliteetsed fotod, mis hiljemalt üks nädal peale üritust jõuavad Teieni.

Lisateenused: Peoruum, majutus, toitlustus, alkohol, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega ühendust!