shutterstock_324365606-1000x300

„Saunatriatlon”

Privaatseks, värskendavaks ja uudseks meeskonna koosviibimiseks ei ole midagi karastavamat kui Saunatriatlon koos olümpiamängudega! See on üritus, mille käigus saate kogeda kolme erineva sauna mõnu, nautida lõõgastavat massaaži ja supelda basseinis ning karastada end külma veega täidetud tõrres. Aga enne mõnusat lõõgastumist saunas, toimuvad äärmiselt lõbusad ja krutskeid täis olümpiamängud! Positiivsed emotsioonid, uudsed elamused ja kustumatud mälestused on garanteeritud!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 80 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Saunatriatlon: Teie ettevõtte meeskonna päralt on kolm erinevat saunamaja. Igas saunas kostitavad Teid erinevad õlled ja suupisted. Erinevaid sauna naudinguid pakuvad bassein, kümblustünn, infrapunasaun, Soome saun ja Türgi saun. Saunad on Teie kasutuses 24 tundi ja mahutab mugavalt puhkama 40 inimest.

Tegevused: Lisaks erinevatele saunamõnule ootavad Teie ettevõtte 50-le liikmele 30 minutiline klassikaline massaaž, käsitööõllede koolitus, saunaviha valmistamine ning humoorikas saunaviha kasutamise kursus.

Mängujuht: Professionaalne ja kogenud mängujuht, kes viib läbi lustlikud mängud ja hoolitseb selle eest, et igaüks leiaks oma füüsilisele vormile ja energiaressursile vastava ala.

Palliolümpiamängud: on võistluskava, mis koosneb peamiselt erinevatest meeskondlikest pallimängudest. Viguriga mängude ülesehitus ja –reeglistik toovad naeru suule ja krambid kõhulihastele. Võistluste kavasse kuulub kottpall, paaris jalgpall, suvehoki, õhupall, mullipall. PS! Olümpiamängud toimuvad iga ilmaga! Vastavalt ilmastiku oludele kohandame ja leiame sobivad mängud.

Muusika: Meeleolu loob ja jalga aitab keerutada ansambel live bänd. Vajadusel saame ansambli välja vahetada meelepärasema koosseisu või koguni diskori vastu.

Kingitus: Teie meeskonna ralliedusid jäädvustab professionaalne hobifotograaf, kelle teosed jõuavad Teieni faili või mälupulgana üks nädal peale üritust.

Lisateenused: Peoruum, majutus, toitlustus, alkohol, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks võtke meiega julgelt ühendust!