„Seitse planeeti“

Tähine taevas on lõputult kaunis ja müstiliselt salapärane loodusnähtus. Siit rahulikult ja kaunilt planeedilt Maa tundub see üks imeline romantika. Heidame pilgu taevasse, sirutame käed üles ning hingame sügavalt sisse. Me oleme osake universumist.
See imeline loodusnähtus nagu kosmos peidab endas nii ilu, salapära, kui ka võimsaid tugevaid jõude. Teie üritusel „Seitse planeeti“ soovime viia Teie ettevõtte seitse tugevust/väärtust taevasse. Selleks parim viis ja koht on üks meeldejääv üritus pilvepiiril ehk Tallinna teletornis. Taevalik sündmus ootab Teid!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 60 kuni 400 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Ruumi rent: Kutsume Teid ja teie meeskonda tähitama meeleolukat ning väga personaalset 2019 aasta jõulukoosviibimist veidi rustikalasesse, kuid väga võimasse peo-kontsertmajas Factory. Oma suure ning avara saaliga ning meie poolt looudud massiivsete ning ainulaatsete kaunistustega on see just õigekoht, kuhu luua üritusprogramm „Seitse planeeri“.
Punane vaip sissekäigus ning saali põhiosas, valged luksuslikud ümarlaud koos pidulikult toolikattega ootavad teid erakordsetele maitseelamustele. Omapärased ning massiivsed „Seitse planeeti“ dekoratsioonid paneb elama ning wow-emotsiooni looma kohtvalgustus. Saali kaunistavad lühtrid, õhulised kangad ning imeliseks eksklusiivsed Teie ettevõtte toodetest loodud kaunistused ehk planeedid. Õige peomeeleolu aitab luua kvaliteetne lava, video-, -heli ja valgustehnika. Teisel korrusel ootab Teid erihindadega baar ja mugavate pehmete diivanitega VIP ala. Seda kõike selleks, et pidu oleks esmaklassiline!

Toitlustus: Pakume Teie meeskonnale maitseküllast kolmekäigulist menüüd, mille eelroaks on lõhe tartar mango panna cotta ja tilli kaaviariga ning suitsukana paté portveini reduktsiooni ja kuivatatud ürtidega. Pearoaks pakume küpsetatud meriahvenat ja Liivimaa lihaveise antrekooti tšilli-kookose kaste või punased läätsed tomati-kookose kastega. Magustoiduks serveerime šokolaadi ja karamelli duo kooki. Lisaks leiate laualt rikkalik suupistevalik. Valikusse kuulub käsitöö paté hooajaliste lisanditega, mandlite ja riisi õhikutega, röstbiif, mooritud jõhvikate, kuningservikutega, mini sea sisefilee suupisted kahe kapsa Coleslaw salatiga, makrelli carpaccio, redis, passioon, sidrunikreemiga, suitsukala India pähkli kreem vahvlikoonusega, Graavilõhe duo mädarõika-forellimarja dipiga, Polenta kook seene duxellega, meega röstitud peedi trio, siruni vinegar, pähkliseguga, taimne “kookospekk” tuha käsn, kurgivee kaaviariga. Loomulikult ei puudu laualt ahjukivil küpsetatud leib, sai, maitsevõi, maitsevesi ja magustoidu kõrvalt kohv ning tee. Head isu!

Alkohol: Teie pidu turgutab üks pokaali vahuveini Monistrol Seleccion Especial Cava Brut ning kolm pokaali Faminingham Shiraz Cabernet punast või Faminingham Chardonnay valget veini inimese kohta. Vajadusel saame alkoholi lahendust korrigeerida ehk suurendada, vähendada ning valikut muuta. Teie soov on meile tähtis!

Õhtujuht: Teie meeskonna kosmilist meeleolu hoiab ning õhtut juhib fantastiline duo Lauri Liiv inglise keeles ja Sofia Rubina-Hunter vene keeles.

Meelelahutusprogramm: Koostame vastavalt Teie ettevõtte ajaloo, teenuste ning toodete põhjal lustlikud mängid, mis sobivad suurepäraselt pidulikuks kooviibimiseks. Mängude abivahenditeks on ainult ja ainult Teie ettevõtte tooted. Lisaks testime Teie meeskonna teadmisi loomingulise viktoriiniga jne. Täpsem mängu- ja tegevusprogramm lihvitakse õhtujuhtidega peale tellimuse esitamist. Loomulikult on parimatele ning aktiivsematele osalejatele auhinnad ning meened.

Etendus: Teie meeskonda tuleb lõbustama improvisatsiooniteatri Ruutu10 kolm näitlejat, kes esitavad erinevate improvisatsiooni sketšide abil lustliku etteaste teemal „Jõupaberi enne meie aega“. Improvisatsiooniteatri stiil on ainukene teatristiil maailmas, kus kaasatakse ja luuakse publikuga nii vahetu kontakt, et kuulajaskond saab oskaks etendusest. Antud lahendus on nii loominguline ja naljakas, et lõbu jagub nii kaasalööjale, kui ka pealtvaatajatele.

Moeshow: Jõupaber on olnud läbi aegade legendaarne ning palju kasutust saanud toode. Ka täna soovime näidata, kui lai valik on paberil ning kui efektseid ja kauneid esemeid saab sellest valmistada. Lavale astub kaheksaliikmeline modellitrupp, kes esitavad teile Teie ettevõtte toodetest loodud efektseid ning kustumatuid moeloomingut. Soovikorral saame kaasata ka teie meeskonda, näiteks parima disainkavandi või kostüümide loomiseks. Loomingulisus peitub edu!

Paroodia: Pakume Teie meeskonnale suurepärast võimalust saada osa legendaarsest telesaatest „Su nägu kõlab tuttavalt“ paroodia numbritest. Esitame Teile Lauri Liiv repertuaarist kaks Teie poolt valitud paroodianumbrit. Valikusse kuulub Valeri Leontijev “Casanova”, Tarkan “SIMARIK ehk Kiss Kiss”, Maie Parrikut „Ma viies ratas vankri all“, Rammsteini „Du Hast“ ja Rihannat „Umbrella“.

Muusika loomine: Pakume Teie meeskonnale enneolematut võimalust luua kõik üheskoos üks ettevõtte tunnuslugu, mis jääb kestma igavesti. Loomingulist protsessi juhib ja loo sünnile annab lihvitud kuju Ikevald Rannap, kes peale põgusat lavatagust proovi, selle ka samal õhtul Teie meeskonnale ette kannab! Elamus garanteeritud!

Kunstnik: Teie pidu tuleb jäädvustama kunstnik, kes kogu õhtu vältel joonistab suurele jõupaberlõuendlike peo meeleolu, kauneimaid osalejaid, räägitud fraase ja paremaid nalju. Peolõpuks on valminud personaalne ja väga lõbus koomiksmaal, mis algab ühes ning lõppeb teises peosaali otsas. Loomulikult kuulub loodu teos Teile.

Dekoratsioonid: Loome Teie ettevõtte väärtustele või toodete omandustele tuginedes seitse suursugust ja efektset taiesed ehk dekoratsiooni ehk planeeti. Taieste loomiseks kasutame ainult Teie ettevõtte tooteid. Lisaks huvitavale ning kaunile väljanägemisele räägib iga dekoratsioon Teie ettevõtte või toote kohta oma kustumata loo. Efektse ning kauni valguslahendusega näeb iga planeet välja huvitav ning kaunis dekoratsioon.

Muusikud: Piduliku ja suursuguse meeleolu loob neli imelist harfimuusikust inglit, kelle peenete näppude vahel harfipillikeeled muutuvad imekauniks meloodiaks. Antud lahendus on suurepärane võimalus luua ballile meeleolukas taustaõhkkond.

Muusika: Peo tõmbab käima roki, funki ja pop live IKE RANN BÄND Ikevald Rannapi juhtimisel. Kelle repertuaar koosneb on ingliskeelsetest nii omaloomingust, kui ka klassikalisest tuntud roki, funki ja pop lugudest, sh näiteks James Browni, Stevie Wonderi, Maceo repertuaari. See on suurepärane lahendus, just sellistele üritustele, kus oodatakse hoogsat ning tantsulist õhtut!

Valgus- ja helitehnika: Programmi edukaks läbiviimiseks lisame vajamineva heli- ja valgustehnika, et nii õhtujuhtimine, muusika, kui ka efektne showprogramm jõuaks ilusti Teieni.

Inventar: Piduliku õhkkonna aitab luua punane vaip nii sisenemisel, kui ka peosaalis. Lisaks pidulikele laudadele ning toolidele loome peosaali parem ja vasak poolsesse nurka väiksed puhkealad, kus leiate mugavad pehmed diivanid mõnusaks ning rahulikuks jutuajaks. Loomulikult ei puudu saalist pidulikud täiendused nagu lühtrid, kangad, lauakatted, efektsed kohtvalgustid jne. Kuna peo läbivaks teemaks on Teie tooted ja nendest kasutus, siis loome lisaks viiele suurele planeedile ka lisadekoratsioone lauakaunituseks, sissepääsu ja lava kaunistuseks ning fotosessioonide tausta loomiseks.

Fotograaf: Seda luksust, ilu ja sära saabub salvestama kaks Yritus OÜ professionaalne fotograaf, kes kolm nädalat peale üritust edastab Teile teie ürituse jäädvustused failina või salvestisena.

Fotostend: Loome kaks huvitavat ning ainulaadset fotosessiooni nurga, mille ülesehituseks oleme kasutanud taas Teie peamisi tooteid. Esimene neist on pabersein, millel ilutseb Teie ettevõtte logo, reklaamfraasid või mälestuseks ilus kujundatud sõnum ehk slogan. Teiseks valmistame Teie toodetest uhke ja efektse fotonurga, mille juures on võimalik teha kaunis personaalne või meeskondlik pilt.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!