„Suvenauding”

Kogu meeskond on kogunenud siis looduskaunisse Spa Hotelli, et tähistada kaunist ning loogatavat 2019 aasta suve. Võtame aja maha ja võtame ühe väikse hetke puhkuseks. Just täna on see päev, kus laseme ennast hellitada.
Teie meeskonda on ootamas kaunis, kõigi mugavustega hotellituba, pehme hommikumantel ja tervitusüllatus. Terve Spa on ettevalmistatud ja kõiki külalisi on ootamas üks energiat andev protseduur, ujula ning lõõgastava saunakompleks. Õhtut jääb lõpetama rikkalik õhtusöök hubases restoranis koos meeleoluka taustamuusikaga ja väikse showprogrammiga. Tõeline suvenauding ootab Teid!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 350 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Lõõgastus: Teid ootab looduskaunis kohas suur Hotell Spa, lõõgastuma ning nautima meeldivat koosviibimist ainult oma meeskonna seltsis. Iga külaline saab valida endale ühe protseduuri etteantud teenuste nimekirjast. Loomulikult lisandub tellitud teenustele kõikide SPA ujula ja saunade piiramatu kasutamise võimalus. Meeldivat lõõgastust!
Lõõgastusprotseduuri valikusse kuulub: vesimassaaživoodi, massaažitool, jalavann erinevate ekstraktidega, jalavann meresoolaga, massaaživann erinevate ekstraktidega, soolakamber 30 min, infrapunasaun 20 min, solaarium 5 min, osaline massaaž (20 min), soe savipadi, kõrgsooturba soojendus, külmparafiini mähis, virsikuparafiini kätehooldus, parafiinihooldus jalgadele.

Ujula: Suurtele veesõpradele on avatud suur massaažijugadega mõnus sisebassein. Kellele aga meeldib imeline Eesti loodus on oodatud suplema loodusesse otse järve lainetsesse.

Jõusaal: Mõisatalli varemetesse on ehitatud moodne ja valgusküllane vabaajakeskus, millel on järvepoolne imeline vaade. Kogu jõusaal on varustatud moodsa ning kvaliteetse Techno – Gym masinatega.

Saunad: Teie meeskonna kasutuses on kaks sauna ehk leili ja aurusaun. Hüva leili!

Majutus: Teie meeskonda ootab kõigi mugavustega hotellituba, millest 82 standarttuba, 6 peretuba ja 11 sviiti. Lisaks hotellile on Teie kasutuses ujula, jõusaal ning saunakompleks.

Toitlustus: Pakume Teie meeskonnale saabumisel kohe kosutavat lõunat, mis sisaldab kalkunišnitslit, keedukartulit, koorest köögiviljakastet, salativalikut, leiba, saia, vett ja mahla.
Õhtuks serveerime teie meeskonnale sea sisefileed toorsuitsupeekoniga või broilerifileed apelsinimarinaadis, lisaks koorekaste, ürdikartul või riis, värske salat, aurutatud köögivili, leib, sai jne. Lisaks pearoale serveerime Teile ka suupisteid ehk heeringat röstkartulil, krevetivahu tuuletaskut, lihapalle tipikastmes, tortlillarullid, minijuustupirukad, kana magusvhillikastmes, kanalihavardad, paneeritud köögiviljad ja magustoiduks suus sulav hapukoore-biskviiditort maasikaglasuuriga. Loomulikult serveerime magusa kõrvale kohvi ja teed.

Piknik: Kutsume Teie meeskonda nautima kaunist Eesti loodust ja vaadet. Laotame laiali mõnusad pleedid, avame piknikukorvid ning naudime maitsvaid suupisteid ning karastavaid jooke koos suvise päikse ning taustamuusikaga.

Taustamuusika: Õiget pikniku meeleolu hoiab ja tausta muusikat pakub harfimuusik Kadri Kuusk.

Õhtujuht: Teie meeleolukat päeva juhib ja erinevate tegevuste ning mängudega sisustab kogenud ja energiline õhtujuht Ilja Golomb. Tõeline oma ala professionaal, kes sisustab Teie päeva lõbusate pikniku mängudega ja tegevustega ning juhib pidulikku õhtust koosolemist.

Murumängud: Nii nagu mõisaaegadel oli ikka kombeks kallite külaliste saabumisel lustlikult ja seltskondlikult meelt lahutada, teeme seda meiegi. Mis võiks olla parem ajaviide, kui üks meeleolukas kroketivõistlus. Lisaks kroketivõitlusele korraldame ka murukeegel, petank jne mängud.

Mängud ja showprogramm: Teie õhtut sisustab ei keegi muu, kui legendaarne õhtujuht erinevate kaasahaaravate tegevuste ning võistlustega.

Tantsutrupp: Teie meeskonda üllatab sensatsiooniline kõhutantsu trupp, kes esitavat teile 3×5 minutit idamaiseid kauneid tantsukunste.

Muusika: Parimat muusikalist elamust aitab luua live bänd Inerts, kes 3×30 minutit lõbustab Teie meeskonda parima show- ja muusikaprogrammiga. Vajadusel saame muusikalist lahendust ümber vahetada mõne muu Teile meelepärase ansambli vastu.

Diskor: Meeleoluka muusika eest vastutab diskor Erxx, kes mängib popp- ja tantsumuusikat kuni varajaste hommikutundideni.

Fotograaf (KINGITUS): Üritust jäädvustab professionaalne hobifotograaf, kes lihvitud ning korrigeeritud pildid edastab Teile kolm nädalat pärast üritust failina või mälupulgana.

Personaalse lahenduse saamiseks palun võtke meiega julgelt ühendust!