b2ap3_large_blog-post-cover-work

„Talupoja Olümpiamängud”

Viime läbi sportliku meelelahutusliku koosviibimise, mis sisaldab mõõdukalt sportlike tegevusi nii kehale kui ka vaimule. Iga üks leiab vastavalt oma jõule ja energia ressursile lõbusa ning meelepärase sportliku talupojastiilis mängu. Olümpiamängude lõpus autasustatakse erinevate alade võitjaid ning kroonitakse ka kogu mängude võitja ehk PARIM TALUPOEG 2017! See on üritus, mis naerutab suid ning treenib kõhulihaseid. Positiivsed elamused garanteeritud!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 250 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Talupidamiste moodustamine ja Krati meisterdamine: Osalejad moodustavad 12-20 liikmelised talupidamised. Iga talu rahvas valib oma talule nime ning kõik talud valmistavad omale krati, kelle ülesandeks on oma pererahva elu lihtsamaks teha ja varandust kokku tassida.

Talupoja Olümpiamängu võistlusalad:

Kaerajaanijooks – Vahva võistlus, kus joosta tuleb kõigile tuttavat Kaerajaani tantsides.

Kõplavise – Talupojalik lähenemine odaviskele.

Vankrirattaheide – Talupojad meisterdavad omale vabalt valitud materialist ja viisil vastupidava vankriratta ning heidavad seda nagu ketast püüdes parimat tulemust.

Maakivitõuge – Kuulitõuke eeskujul tõukavad talupojad maakivi, mis pole sugugi tavaline ja on hoopis krutskiga ning üllatav.

Kolmekesi kartulikotihüp – Kotijooks talupojalikus ja krutskiga võtmes.

Üleaiahüpe – Kõrgushüppe eeskujul peab oskama talupoeg salaja naabri sulase/tütre juurest tulles kiirelt ja edukalt üle aia hüpata.

Minivankrisõit – Moodustatakse kaheliikmelised talupidamised. Iga talu valmistab vankri, millega toimub võidusõit. Üks talupoeg istub vankril, mida teine veab. Vanker peab võistlusel kvalifitseerumiseks finiši joone ületama ühes tükis ja koos sõitjaga.

Töötoad: Kangast moeka poekoti disainimine sprey kangavärvide ning pärlipliiatsitega, pannilabida, võinoa, võileivaaluse disainimine puiduvärvide ja shabloonide abil või talgikivist talismanis/võtmehoidja valmistamine. Üks tegevus kõikidele osalejatele ehk 120 tegevust kokku.

Mängu- ja õhtujuht: Teie meeskonda lõbustab professionaalne ning humoorikas õhtujuht.

Showprogramm: Külla saabub kauge külaline Mulgimaalt Herbert Ving (Argo Aadli), kes avaldab oma arvamust maainimese elust ja olust aastal 2017.

Muusika: POSÕ on folk ja rolli stiili viljelev nooruslik ansambel, kelle maahingelise lavalise väljanägemise ja aura tõttu pole ükski publik jäänud vaikselt muusikat nautima vaid ikka alati rõõmsalt jalga kepsutama.

Kingitus: Üritust jäädvustab professionaalne hobifotograaf, kes lihvitud ning korrigeeritud pildid edastab Teile üks nädal pärast üritust failina või mälupulgana.

Lisateenused: Peoruum, majutus, toitlustus, alkohol, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks võtke julgelt meiega ühendust!