Meeskonnaüritused

Yritus OÜ on üritusturundusfirma, kelle eesmärk on oma olemasolevatele ning uutele klientidele pakkuda lõbusaid ning meeleolukaid meeskondlikke koosviibimisi, millel on oma kindel stiil ehk teema. Näiteks „Talupoja olümpiamängud“, mis lisaks mõõdukalt sportlikele ning humoorikatele võistlusmängudele, saab kuulata folk-pop tantsumuusikat, kohtuda kuulsa Herbert Ving-giga, süüa ehtsat talurahva toitu ning maitsta jahutavat keelekastet!

Yritus O kasutab oma lahenduste ehk pakettide ülesehitamistel alati kolmik aktiivsuse põhimõtet ehk mõõdukalt aktiivne tegevus kehale, käele ning vaimule! Nii tagab korraldaja, et kõik üritusele saabunud inimesed on erinevatesse tegevustesse maksimaalselt kaasatud ning ühistegevustesse haaratud. Näiteks tegevused kehale ehk võistlusmängud, mille valikust leiab nii uues kuues vanu häid traditsioonilisi, kui ka üllatavaid uusi viguriga mänge, käele erinevaid töötubasid ja meisterdamisvõistluseid, vaimule harivaid koolitusi, humoorikaid viktoriine ja palju muud.

Yritus OÜ kõik lahendused on koostatud puzzle meetodil ehk kõiki standartpaketis olevaid detaile saab soovikorral klient alati muuta. Näiteks lisada juurde või eemaldada olemasolevaid tegevusi, artiste, teenuseid või vahetada välja endale meelepärasema, taskukohasema versiooni vastu. Nii tagab Yritus OÜ igale kliendi tema ootuse, mahu ning eelarve 100%-lise ürituslahenduse sobivuse.

Yritus OÜ on Teie ettevõttele parim partner kui:

1. Teie meeskond on 14 kuni 600 inimest
2. Teie meeskond armastab teema- ehk stiilipidusid
3. Teie meeskond eelistab rohkem head nalja kui valusaid lihaseid

Kliendiüritused

Yritus OÜ on üritusturundusfirma, kelle eesmärk on oma olemasolevatele ning uutele klientidele pakkuda ettevõte mainet kujundav, kliendiarvu suurendav ning usalduste tekitav pidulik kliendiüritus. Näiteks „Avatud uste päev“, kus kliendil tekib suurepärane võimalus piiluda oma koostööpartneri igapäeva tööd, jälgida erinevate tööprotsesside tegelikku kulgu ning saada hea ülevaade, miks üks või teine asi vahel toimib nii nagu ta toimib.

Yritus OÜ jaoks on väga oluline, et sõnum, mille plaanime üheskoos Teie kliendile edastada, on Teie ootustega ning vajadusetega kooskõlas. Seetõttu on meie kliendiürituslahendused alati personaalsed ning tellijaga tiheda koostöö lõpptulem. Kõige kiirema ning parima laheduse saamiseks peaks läbi mõtlema kaks punkti. Ürituse eesmärk ehk usalduse võitmine/taastamine, uute klientide leidmine või olemasolevate klientide tänamine ning sõnum, mida soovite oma klientidele öelda! Näiteks „Kuningate päev“, mille eesmärk on tänada suur- ja püsikliente suurepärase koostöö eest ning mille sõnum on uudised 2019.

Yritus OÜ kõik lahendused on koostatud puzzle meetodil ehk kõiki pakkumises olevaid detaile saab klient vajadusel alati muuta. Näiteks lisada juurde või eemaldada olemasolevaid tegevusi, artiste, teenuseid või vahetada välja endale meelepärasema, eelarve põhisema versiooni vastu. Nii tagab Yritus OÜ igale kliendile tema ootuste, mahu ning eelarvele vastava pakkumise.

Yritus OÜ personaalse pakkumise saamiseks palun vastake alljärgnevatele küsimustele:

1. Mis on Teie ürituse eesmärk?
2. Mis on Teie sõnum oma kliendile?
3. Milline on ajamaht, mida soovite täita?
4. Kui palju on üritusel osalejaid?
5. Milline on Teie võimalik eelarve?