Mens-Socks-1000-x-300-banner – koopia

„Ristiisa”

Mis võiks olla huvitavam kui glamuurne ja kriminaalne 30-ndate maffia stiilis ettevõtte jõulupidu. See on lõbus enneolematu pidu, kus ojadena voolab vahuvein, lauda katavad imemaitsvad road, taustaks kõlab ajastutruu muusika ja salapärases mängunurgas kostub rahakõlin. Melu, naeru, hõiskeid, tants ja trall jätkub varaste hommikutundideni. Positiivsed elamused garanteeritud!

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 40 kuni 450 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 8 tundi

Ürituse sisu:

Rollid: Igas korralikus maffiaperekonnas on ülesanded ära jaotatud. 1930-ndate kuritegelikus maailmas ei jäeta midagi juhuse hooleks, nii on ka Teie maffiaperekonna liikmetel oma roll täita. Usaldada saab vaid ainult oma veresugulasi. Abikaasadel ja kaaslastel karmis maffia äris kohta ei ole. Seega saavad maffialiikmed peol tähtsa ülesande, mis tuleb pimedate ööde ning hämarat seinte vahel vargsi ning salaja ära toimetada. Iga rolli täitja teab vaid enda tähtsat ülesannet ja kriminaalne saladuseloor varjutab tervet õhtut. Kuidas mäng lõppeb ja kes on kes, selgub alles ürituse lõpus.

Kuiv seadus: 1920 hakkas Ameerikas kehtima „Kuiv seadus“, mis keeras kinni kõikide meelelahutajate rahakraanid. Tark ärimees aga otsib ja leiab alati hea lahenduse. Ristiisa on kohale kutsunud oma ala tipptegija ehk viskikoolitaja, kes räägib viski ajaloost, valmistamisest ning loomulikult on kaasa võtnud joovastavad kingitused nelja erineva viski näol, mida koolituse käigus saab ka hea maitsta. Tähelepanelik mafiooso teab kindlasti peale koolitus, kust ja kuidas üks hea viski endale hankida.

Hasartmängud: Hasartmängud on just seaduslikuks muutunud ja tark ärimees ei lase käest võimalust varjatud rahapesuks ja pettusteks. Ristiisa peol on otseloomulikult mitmed mängulauad koos diileriga, kes õpetavad ja juhendavad kõiki kirglike mängusõpru bluffima ning vastase vara omale võitma.

Õhtujuht: Kogu üritust viib läbi tunnustatud õhtujuht ehk mafiooso Juss Haasma, kes hoolitseb selle eest, et kord oleks majas, alkohol voolaks, raha ringleks ning lõbu ja lusti jätkuks kõigile.

Restorani rent: Ajastutruu ning jazzihõnguline restoran , mis on just see õige 1930-ndate stiilis glamuurne patupaik, kus kogunevad Tallinna kõige kardetumad mafioosod ehk Teie ettevõtte maffiapere liikmed.

Toitlustus: Nagu „Ristiisale“ kohane, on laud lookas heast ja paremast. Suupiste (boeuf a`la tatar, hiidkrevett tšilli-aioli kastme ja meloniga, küpsetatud kana basiiliku pestoga, bruschetta roastbeefiga, mozzarella-tomati suupiste, bruschetta Sous Vide forellifileega, kitsejuustu ja röstitud peedi suupiste meesinepikastmega, puuviljavaagen) ja külmlaua (krabiliha-krevetisalat, kitsejuustu salat peedi ja spinatiga) valik pakub meelehead nii liha (grillitud veise sisefilee rohelise pipraga) kui mereanni armastajatele (suitsetatud forellifilee valge veini kastmes, wokitud köögiviljad ning rosmarini kartul), pearoog on gurmaanile sobilik ning nagu igal sünnipäeval, ei puudu ka siit šokolaadi-kirsi tort. Vajadusel ning soovikorral saame menüüd vahetada ja muuta. Teie soov on meile seaduseks.

Alkohol: Voolab vahuvein ja meeli ergutab viski. Kõik üritusel viibijad saavad kolm dollarit, mille eest on võimalik baarist leti alt osta endale kolm alkohoolset jooki. Dollareid võib ka edasi anda või hasartmängudes panti panna.

Muusika: Meeleolu loob ajastutruu elav jazzmuusika.

Charlestoni tantsukool: Õige 1930-ndate pidu ei möödu kunagi ilma ühe hoogsa Charlestoni tantsuta. Selleks, et kõik kohal viibijad saaksid legendaarsest tantsust osa, on kohale kutsutud professionaalne tantsuõpetaja. Kes peale tutvustavat etteastet, haarab kaasa kõik julged ning kirglikud jalakeerutajad ning õpetab just selle legendaarse tantsu selgeks.

Katusepakkujad: Restoran ja kasiino on seaduslikud asutused varjamaks rahapesu ja muid hämaraid toiminguid. Maffia ei saa end paljastada ja tegutseb salaja, seega ei tea konkureerivad perekonnad, kellele antud mängupõrgu ja restoran kuuluvad ning saadavad pidustustele oma hambuni relvastatud „katusepakkujad“, keda kehastavad improvisatsiooninäitlejad. Kuidas kõik laheneb ja millega lõppeb, saab teada juba üritusel kohapeal.

Kingitus: Kõige lõbusamatest hetkedest ja värvilisematest meeskonna liikmetest jäädvustab mälestuseks fotograaf Marita Pitk kvaliteetsed ning elamusrikkad fotod, mis hiljemalt üks nädal peale üritust jõuavad infokandjal Teieni.

Lisateenused: Peoruum, majutus, toitlustus, alkohol, transport, muusika, artistid, lasteprogramm ja palju muud. Teie soov on meile seaduseks!

Personaalse lahenduse saamiseks võtke palun meiega julgelt ühendust!