“Valge sulg”

Tuba on tolmune, preeria on piiritu. Lase oma mokassiinidel teha õnnelikke jäljeridu. Astu pehmele rohule, kuula preeriatuulte tasaseid sosinaid. Haruta tundmatuid jäljeridu ja tõlgi looduse müstilist salakoodi. Võta oma hõim ja saagu need rikkalikud tasandikud sinu koduks. Võitle kus vaja ja küti, kui loodus lubab. Ja ära unusta kõneleda suure vaimuga.
Uus ja värske pakett Metsiku Lääne ainetel, kuhu jagub katsumusi kehale ja vaimule, jagub muusikat, tantsu ja laulul ning harrast tasakaalu otsimist iseenda, ja kõige ümbritsevaga.

Osalema on oodatud: Ettevõtte meeskond 20 kuni 600 inimest

Ürituse toimumise koht: Üle Eesti

Ürituse kestus: 4 kuni 12 tundi

Ürituse sisu:

Majutus ja territoorium: Tipid ehk telgimaailma Cadillacid, suursugused indiaanirahvad telkpüstkojad ehk Tipid, loovad sinu hõimule võimalikest ehedaima indiaaniküla. Ümara põhjaga sakraalselt koonuses taeva sirutuvate raamlattidega tipid, suitsuklapid tuules õõtsumas, viivad sees olijad lõplikult välja meile nii argipäevasest täisnurksest tänapäevast. Kannavad meid sinna, hoopis teise, maa ja ilmaga ühenduses olevasse maailma.
Igas tipis on ootamas Teid meeskonnaliikmeid vaibad, pehmed istumised ja mõnus indiaani õhkkond. Loomulikult on kõige suurematel loodusesõpradel võimalus öö veeta tipis ehk indiaanitelgis. Ruumi jätkub kõikidele huvilistele!

Toitlustus: Pakume Teie meeskonnale suurepärast võimalust kogeda põlisrahva ürgset kõhutäit, mis on miksitud tänapäevasteks roogadeks. Indiaanlaste kolm peamist toiduainet on mais, kõrvits ja aedoad. Nad ise nimetavad neid kolmeks õeks. Lisaks piisoniliha, mille oleme asendanud suus sulava loomaliha hautisega. Serveeritud menüü koosneb kosutavst lõunast ja tugevast õhtusöögist. Täpsem menüü kooskõlastame peale tellimuse esitamist. Teie soov on meile tähtis. *Pakkumine ei sisalda hommikusööki.

Alkohol: Indiaanalased olid viisakad napsumehed. Mõnuaineid suurt ei pruugitud. Kui aga kurk kuivas ja märjuke tuli juurde võtta, siis valiti ikka üks magus ja hea maisiõlu. Nii tahame ka meie teile pakkuda traditsiooniliste õllede ja siidrite juurde ühe maisiõlle. Ühe inimese kohta arvestame 4 0,5l lahjat alkoholi, sh maisiõlu. Kokku 80×4=320 ühikut keelekastet.
Kangemate napsude sõpradele võime pakkuda huvitavaid tekiilakokteile. Valik on Teie!

Õhtujuht: Suur Pealik ehk Norbert on kogemustega peovalitseja, kes hoiab ohjes kõiki hõime, kuulutab neile head ja paremat ning reastab osalejad enda järgi innukalt seiklusrikast rada astuma.

Mängud: Viime läbi turniirid Metsiku Lääne ainetelet ning radadelt. Teame, et loodus armastab tugevaid ja nutikaid. Nemad jäävad alati ellu. Selleks, et teha viljakad rohumaad enda hõimu omaks, peavad ühe hõimuliikmed oma jõud ühendama ning kõik nagu üks lendu lastud noolena läbima katsumuste ja osavusproovide raja. Kiiremad, targemad, osavamad ja stiilsemad trügivad haljendavale aasale parimad hõimud.
Jagame meeskonna hõimudeks. Iga hõim mõtleb välja endale hõimunime ja tunnussümboolika. Seejärel minnakse metsikusse läände maid vallutama. Vallutus koosneb 8st alast turniiri rajast, konkureerides samas katsumuste ahelas teiste kolleeghõimudega. Parim hõim saab võidu, maa ja viljad. Mängude kestus kokku 3 tundi.

Kõneduell: See on võistlus kõige osavamatele sõnaseppadele. Kõneduell on võistlus, kus hõimude esindajad peavad maha pidama neile ette antud teemal indiaanipärase kõnevõistluse. Parima kõnepealiku valivad hõimuliikmed.

Metsiku Lääne viktoriin: Iga indiaanlane peab tundma Metsiku Lääne reegleid ja seadusi. Kõik hädavajalikud teadmised, mis kogutud päeva jooksul, laotakse siin letti ja vahetatakse teadmisenooltega konkureerivate hõimude elude vastu.

Disko: Indiaani rahvas on alati muusika rahvas olnud. Õige kuulamine ja tunnetamine on iidsetest aegadest tarkade hõimude kunst. Pakume Teie meeskonna indiaanlastele huvitavat aga väga kaasahaaravat muusika ning tantsuõhtut mahedate ning rütmikate tribal soundi diskot.

Indiaanilõke: Kuna põline indiaanlane on alati hinnanud ehedat loodust, siis süütame lõkke ja naudime ürgset loodust ja sensatsioonilist lõkkelaulu ning rituaale.

Indiaanisaun: Kuum saun ja hea leil on põlisrahvaste seas olnud alati kõrges hinnas. Pakume Teie meeskonnale huvitavat kogemist visata leili indiaanitelgis. Indiaani higitelik võiks nimetada kilesauna ürgseks eelkäiaks. Viska leili sõbrake, viska, viska! Osalejaid kuni 30 inimest.

Transport: Teie meeskonna sihtkohta toob ja tagasi koju viib 23 kohaline mugavustega väikebuss.

Fotograaf(KINGITUS): Teie fantastilist päeva jäädvustab professionaalne Yritus OÜ hobifotograaf, kes kolm nädal peale üritust edastab teile parimad jäädvustatud hetked ehk pildid.